532-551-746 (we speak english)

Dane kontakowe

tel.532-551-746

e-mail: przeprowadzki2008@gmail.com

adres:

l

Potrzebujesz szczegółowej wyceny?

Skorzystaj z formularza kontaktowego. Na jego podstawie przedstawimy kosztorys wykonania usługi przeprowadzki.

Jak przygotować się do przeprowadzki

Przeprowadzka to szereg czynności, które trzeba odpowiednio wcześnie zaplanować. Poniżej przedstawiamy kilka wskazówek jak przygotować się do przeprowadzki. Jeśli zastosujesz się do chociaż do części z nich zmiana mieszkania przebiegnie bezprolemowo.

Przeprowadzka to nie tylko dzień w którym przewozisz swoje rzeczy z jednego mieszkania do drugiego. Przeprowadzka to cały szereg powiązanych ze sobą czynności oraz spraw organizacyjnych o które odpowiednio wcześnie należy zadbać. Wszystkie najważniejsze sprawy zostały szczegółowo omówione w poniższym harmonogramie. Jesteśmy pewni, że jeśli chociaż w części zastosujesz się do poniższych wskazówek, wówczas proces przeprowadzki przebiegnie bezproblemowo.

    Dane kontaktowe

    Dane dotyczące usługi

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z realizacją zapytania. Podanie danych jest dobrowolne oraz niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma P.U.H. U Nikosia.